AIDS TESTİ FİYATI

AIDS Testi ( HIV Testi ) Fiyatı
HIV Test Fiyatı
Yasalar gereği Sağlık Merkezlerinin internet üzerinde AIDS Testi fiyatı bilgisi yayınlaması yasaktır.

Merkezimizde Erken Tanı AIDS testi yöntemleri uygulanmaktadır.

AIDS Testi olmaya karar verdiğiniz süreç boyunca, sizlerin sorularınızı cevaplamak ve yardım sağlamak için hasta danışmanlarımız ile görüşebilir, merkezimizde yapılan AIDS testleri hakkında bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.


Merkezimizde yapılan testleriniz sonuçlandıktan sonra SMS ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca e-mail olarak sonuçlarınız kayıt sırasında vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilir. Dilerseniz size ait şifre ile web sitemiz üzerindeki online sonuç bölümümüzden de sonuçlarınıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


İstanbul dışından merkezimize gelemeyen hastalarımız için, ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Merkezimizi arayarak, yaptırmanız gereken HIV testi ve numune gönderim koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


AIDS Tanısı için bir çok laboratuar testi bulunmaktadır, bu testlerden hangisinin sizin için en doğru sonucunu vereceği; şüpheli cinsel temasdan sonra geçirdiğiniz süreyle ilgilidir.


Daha fazla bilgi ve randevu için 0850 360 06 05 (pbx) nolu telefonumuzdan hasta danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.
aids test fiyatı

HIV , vücuda alındıktan 1 – 6 hafta içerisinde ilk çoğalma döneminde akut enfeksiyona neden olur. Bu dönemde belirtiler ve klinik bulgular HIV enfeksiyonuna özgü değildir ve değişkendir...

Erken Tanı AIDS testi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Tıklayınız

Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
Benzer Aramalar
Mavi Laboratuarlar Grubuna Yazın
Copyright © 2014 Mavi Laboratuarlar Grubu | Yasal Uyarı