AIDS TESTİ ÜCRETİ

AIDS Testi ( HIV Testi ) Ücreti Ne Kadar ?
aids testi

Korunmasız girilen şüpheli cinsel ilişki sonrasında, HIV virüsü ile enfekte olup olmadığınızı öğrenmek için en erken sürede ve en doğru yöntemle saptamaya yönelik laboratuvar testleri çeşitleri vardır. Bu testler virüsün vücuda enfekte olduğu zamana göre değişiklik göstermektedir. Merkezimizde AIDS testi gelişmiş tam otomatik cihazlarda çalışılmaktadır.


AIDS Tanısı için bir çok laboratuar testi bulunmaktadır, bu testlerden hangisinin sizin için en doğru sonucunu vereceği; şüpheli cinsel temasdan sonra geçirdiğiniz süre ilgilidir. Yasalara göre Sağlık Merkezlerinin internet üzerinden fiyat yayınlaması yasaktır.


( Laboratuvarımızda AIDS Testi yaptırmak için açlık veya tokluk fark etmemektedir )


Şüpheli cinsel temas ya da riskli bir teması sonrasında HIV ile enfekte olunup olunmadığını öğrenmenin tek ve kesin yolu HIV Testi yaptırmaktır. Laboratuvarımızda HIV testi yaptıran bireyin bilgilerihasta mahremiyetine dayanarak gizlilik sağlanarak korunmaktadır. İstanbul dışındaysanız merkezimizle iletişime geçerek şehir dışından test yaptırabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı yasaları gereği internet sitesi üzerinde test fiyat bilgisi verilememektedir. HIV Testi ( AIDS Testi ) için fiyat bilgisini merkezimizi arayarak ve ya iletişim formunu doldurarak alabilirsiniz.

Kişinin HIV testinde alacağı POZİTİF sonuç HIV Doğrulama Testiyle doğrulanmalıdır. HIV testlerinin bulaştan sonraki dönemde hassasiyet, özgüllük ve yöntem bakımından tanı ve tarama süreleri bulunmaktadır. Eğer HIV testi doğru zamanda...
 AIDS testleri nelerdir Tıklayınız

Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
Benzer Aramalar
Mavi Laboratuarlar Grubuna Yazın
Copyright © 2014 Mavi Laboratuarlar Grubu | Yasal Uyarı