HAKKIMIZDA

Mavi Laboratuarlar Grubu
Mavi Laboratuarlar Grubu

Mavi Laboratuarlar Grubu kurulduğu 2003 yılından bu yana kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her zaman ve her koşulda, doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır. Çalışan sağlık personelimizin eğitim sürekliliği laboratuvarımız için esastır. Deneyimli ve uzman kadroya sahip olan laboratuvarımız da uluslararası kabul gören teknolojik ve tam otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır. Laboratuvarımız uluslararası dış kalite değerlendirme programlarına üye olarak belgelendirilmiştir. Laboratuvarımız en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası uyumluluğu ise 5 ayrı dış kalite kontrol programına katılım ile teyit edilmektedir.


Test sonuçları üzerinde laboratuvarmızın sorumluluğu, testin klinik laboratuvarcılık standartları ve iyi laboratuvar uygulamaları sınırları içinde, tüm kontoller yapılarak çalışılması ile sınırlıdır. Test sonuçları klinik bulgular ve diğer tüm yardımcı veriler dikkate alınarak değerlendirilmektedir. Laboratuvarımızda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Hasta gizlilik ilkesini esas alan merkezimizde test sonuçlarının raporlaması özel bir yazılım programı ile gerçekleştirilmektedir. Mavi Laboratuarlar Grubunda yapılan tüm testlerinizin sonuçlandığında SMS olarak bilgilendirilirsiniz. Test sonuçlarınızı dilerseniz e-mail olarak, web sitemiz üzerinden size özel oluşturulan şifre ile online sonuç bölümümüzden veya merkezimizden alabilirsiniz.

Kargo ile Test

Size göndereceğimiz özel çantanın içindeki tüplere, herhangi bir sağlık merkezinde kanınızı aldırdıktan sonra hiçbir bir ücret ödemeden anlaşmalı kargo firmalarımızla laboratuarımıza ulaştırabilirsiniz. Numunelerin kargoyla gönderilmesi test sonuçlarını herhangi bir şekilde etkilememektedir çünkü size gönderilen numune transportu kan ve ilaç gibi tıbbi numuneleri taşınması için özel üretilmiştir...Kargo ile AIDS testi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Tıklayınız

Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
Benzer Aramalar
Mavi Laboratuarlar Grubuna Yazın
Copyright © 2014 Mavi Laboratuarlar Grubu | Yasal Uyarı