AIDS TESTİ İSTANBUL

AIDS Testi İstanbul
HIV test

AIDS Testi merkezimiz İstanbul da Fatih semtinde deneyimli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Merkezimizde AIDS Testi için altın standart olarak geçen doğru ve hassas yöntemler ile gelişmiş teknoloji ve tam otomatik cihazlar kullanılmaktadır


Merkezimiz uluslararası kalite standartlarını uygulamaktadır, merkezimizde çalışılan testlerimiz 5 ayrı Dış Kalite Değerlendirme Programı ile teyit edilmektedir. Merkezimiz tıbbi ve teknolojik güncel gelişmeleri yakından izlemektedir. Testler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul dışında ikamet edip, laboratuvarımıza gelemeyen hastalarımız merkezimizde test yaptırmak için numune gönderimi ile alakalı bilgi almak için hasta danışmanlarımızı arayabilirsiniz.İstanbul merkezli laboratuvarımızda Aşağıdaki HIV Testi ( AIDS Testi ) yöntemlerinin tümü çalışılmaktadır.

  • HIV Duo Ultra
  • P24 Antijen Testi
  • 4.nesil p24 antijen+HIV 1/2 antikoru
  • Anti – HIV Testi
  • HIV RNA Pcr Testi
HIV Testi yaptırmak ve ayrıntılı bilgi ve randevu için 0850 360 06 05 (pbx) nolu telefonumuzdan hasta danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
MaviLab

AIDS Testi merkezimiz İstanbul da Fatih semtinde deneyimli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Merkezimizde AIDS Testi için altın standart olarak geçen doğru ve hassas yöntemler ile gelişmiş teknoloji ve tam otomatik cihazlar kullanılmaktadır.


Adres ve iletişim bilgilerimiz için Tıklayınız

Bu yazımız da ilginizi çekebilir !
Benzer Aramalar
Mavi Laboratuarlar Grubuna Yazın
Copyright © 2014 Mavi Laboratuarlar Grubu | Yasal Uyarı